• Свеж
Jordorache Girls Super Skinny фармерки, тенки големини 5-18

Jordorache Girls Super Skinny фармерки, тенки големини 5-18

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Супер слаби фармерки на Jordордаче девојки се основни за гардероба. Сега со истегнување на електрична енергија за цел ден удобност. Совршено за активната девојка во движење. Копче и летање со патент. Супер слаби отворање на нозете. Стајлинг со 5 џеб. Истегнете тексас. Тенок флит. Машината што може да се мие и да се сува суво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне