• Свеж
Главни навојни печати со цврста боја на просторијата за затемнување на панелот за панели за завеси, сет од 2, врел, 63

Главни навојни печати со цврста боја на просторијата за затемнување на панелот за панели за завеси, сет од 2, врел, 63

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Дајте му на вашиот простор непосредно ажурирање со простории за затемнување на просторијата за затемнување на панелот за печатење на прозорецот за печатење. Достапно во 5 различни бои за да го направите пронаоѓањето на совршен натпревар за вашиот простор едноставно. Секој панел е широк 30 инчи за комбинирана ширина од 60 инчи и е достапен во должина од 54 инчи, 63 инчи, 84 инчи и 95 инчи. Направено од 100% полиестерски микрофибер, овој пар на прозорци е мек, но сепак е многу издржлив за да ги издржи тестовите на времето. Карактеристиките што висат на џебот на шипката му даваат на оваа просторија затемнувања на панелот за затемнување на неговиот засилен колега. Сетот вклучува 2 панели за завеси. 100% полиестер микрофибер. Секоја завеса е ширина 30 инчи за комбинирана ширина од 60 инчи. Достапно во 54 '', 63 '', 84 '' и 95 '' должина. Машина за перење. Дизајн на џеб на шипка. Достапно во црна, чаша, сива, таупе и бургундска.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне