• Свеж
Примарна челик не'рѓосувачки челик полиран вера со нараквица за продолжување

Примарна челик не'рѓосувачки челик полиран вера со нараквица за продолжување

DEN 271.68

Од стока
Во продавницата

Направете верна изјава со оваа нараквица од не'рѓосувачки челик. Сјај со висока полирана завршница оваа должина од 6,5 инчи и 0,75мм ширина на нараквица со кабелски ланци изложби 46x6mm вера збор и се обезбедува со фенси јастог затворач за совршено држење. Со 1-инчен Extender, оваа инспиративна нараквица е само совршена. Метал тежина : 1,69 грамсвери тип : моден стил на мода : кабелска лента Стил : религиозен конечен финиш : Висок полски човек : Women'Sclasp : Фенси јастог клавметал : не'рѓосувачки челик Боја : Витинезимензии : 6,5-инчен x 0,75 ММ нараквица, 46мм x 6mm шарм, 1-инчен екстремитет. Вашата ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Продолжување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне