• Свеж
Leekенски Ultra ultra lu Comfort Comfort Comfort Stight Straight Pant

Leekенски Ultra ultra lu Comfort Comfort Comfort Stight Straight Pant

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Ултра Лукс удобност може да биде ваша во овие сите панталони за нозе од Lee®. Овие панталони за слабеење имаат џебови од странични цвеќиња, џебови заваруваат и ласкави рамен предниот дел со детали за пин. Направени со изобилство за слобода на движење и целодневна удобност, овие панталони се совршени за работа и игра. Среден пораст. Тенок вклоп. Директно отворање на нозете. Faux заварувајте ги џебовите. Рамен фронт. Детали за пин. 31 "основен инсим. 67% рајон, 28% најлон, 5% спандекс. Стил #112338884.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне