• Свеж
Елените стари времиња на машки времиња S.U.P.R.O. Чорап фустан Оксфорд чевли

Елените стари времиња на машки времиња S.U.P.R.O. Чорап фустан Оксфорд чевли

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

The Times е елен стагер број еден кој го продава Оксфорд, нудејќи ги сите амортизирани и стабилност што ви треба во чевли. Елените на елените го патентираа S.U.P.R.O.® Cock Technology, Ева ортотичен чорап вграден во чевлите, апсорбира шок, обезбедува дополнително потпишување на потпетици и ја лулка ногата во целодневна удобна удобност. Конструкцијата со лизгање додава издржливост за подолго абење. Носете ги во канцеларија или вечер надвор. Разновидниот стајлинг го прави овој чевел одличен за деловно патување! Пријателски за аеродромот - нема метална тресење. Професионален стил : Овој класичен фустан Оксфорд има богат горен изграден за тој класичен сјај што треба да го изгледате најдобро. Апсорпција на удобно шок : Отстранливиот чорап го карактеризира нашиот патентирана S.U.P.R.O . Технологија на чорапи, која апсорбира шок во вашите потпетици и под топчињата на нозете за цел ден удобност. Меката обвивка и удобната мастила ги прават овие удобни како омилените пар патики со професионален изглед што ви треба. Трајни за оние тешки на нозе : Надлична плоча на TPR има удобни нодули за оние места што ви се најтешко на нозете. Мостот помеѓу петицата и предниот дел е изграден да биде и флексибилен и здрав за стабилност и флексибилност. Спецификации и детали : Овој обичен чевли Оксфорд е изработен од кожа и симулирана кожа. Дополнителни карактеристики вклучуваат S.U.P.R.O . технологија за чорап. Не-металик на аеродром не-металик. Лесна грижа горна - само избришете со влажна крпа и суво суво. Висината на петицата е приближно 1,25 инчи. Тежина : 14 мл. Мерењата на производот беа земени со употреба на големина 12, ширина W (3 E). Забележете дека мерењата може да се разликуваат по големина. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне