• Свеж
Снегулка Стринг Светла ,A

Снегулка Стринг Светла ,A

DEN 367.84

Од стока
Во продавницата

ништо не кажува празник како трепкачки светла! овие светлосни нишки имаат 10 светла и тајмер за вклучување/исклучување 6 часа. потребни се триa батерии, но не се вклучени. Колекција : зимски скици. Материјал : бакар, пс, пвц. Димензии : 3 инчен h x 72 инчен l x .25 инчен w. Грижа : само внатрешна употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне