• Свеж
Зелен м-р Оптимален HP 205 60R 91H ГОЛЕМИ ГОЛЕМИ: 2011- Нисан Сентра база, 2007- Нисан Сентра СЛ

Зелен м-р Оптимален HP 205 60R 91H ГОЛЕМИ ГОЛЕМИ: 2011- Нисан Сентра база, 2007- Нисан Сентра СЛ

DEN 840.00

Од стока
Во продавницата

Грин макс оптимална HP 205/60 R15 91 H гума е гума за патнички автомобили со високи перформанси со високи перформанси. Одликувајќи се со асиметричен дизајн на шатор со заштитник на надворешна прирабница. Зелената максимална гума обезбедува оптимален контакт со земја и го скратува растојанието за кршење на влажни и суви површини, додека го подобрува перформансите за ракување. Одлично влажно и суво ракување. Широка површина на шарата за супериорно ракување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне