• Свеж
Фиџи Отворено Седиште Плетен Разговор Во Собата Со Перници, Мулти-Кафеава И Темно Крем

Фиџи Отворено Седиште Плетен Разговор Во Собата Со Перници, Мулти-Кафеава И Темно Крем

DEN 6639.84

Од стока
Во продавницата

Овој елегантен и удобен сет за разговор е идеален за секој двор. Со длабоко седење, плишани перници отпорни на вода и елегантен стил, овој сет за разговор обезбедува дарежлива удобност и доволно простор за најмногу осум лица. Едноставните и чисти линии на комплетот гарантираат дека ќе одговара на секаков вид декор што го имате во моментов. Ова е поставено се одликува со шармантна плетена ткаена завршница што го носи вашиот надворешен декор од обичен до извонреден, што го прави овој совршен додаток на секој простор во дворот. МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Нашиот комплет за разговор вклучува чисти, прави рабови за да создаде минималистички изглед за секој простор во дворот. Ова нуди освежителен дизајн користејќи плетен финиш со освежителни перници за модерен дизајн. ПОЛИЕТИЛЕНСКИ ПЛЕТЕН : овој комплет има плетен финиш, давајќи му на овој природен стил кој е совршен за надворешен изглед. Рачно изработените детали за плетенот носат домашно, класично чувство во вашиот двор или двор. ПЕРНИЦИ ОТПОРНИ на ВОДА : Нашите перници се покриени со непорозен материјал што го прави чистењето на секое истурање ветре. Ве молиме имајте предвид дека овие перници се водоотпорни и не се водоотпорни. Не потопувајте се во вода. РАЗНОВИДЕН : овој комплет вклучува две љубовни седишта, четири клупски столчиња и две масички за кафе. Овие парчиња може да се распоредат како што сакате, што го прави овој совршен комплет за оние кои сакаат да ги прават работите свои. ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : Потребно Е Одредено склопување за овој сет. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Вклучува : Четири (4) Столици, Две (2) Седишта и Две (2) Масички За Кафе. Материјал : Вештачкиatан. Рамка Материјал : Железо. Материјал За Перница : Ткаенина Отпорна На Вода. Состав На Перница : 100% Полиестер. Заврши : Мулти-Кафеава. Боја На Перница : Темна Крема. Рачно Изработени Детали. Потребно Е Собрание. Димензии на столот : 27,75 инчи длабок x 22,5 инчи широк x 31,5 инчи висок. Димензии на седиштето : 19,5 инчи длабок x 19 инчи широк x 16,00 инчи висок. Висина На Раката : 25.25. Димензии на седиштето : 27,75 инчи длабок х 43,85 инчи широк х 31,5 инчи висок. Димензии на седиштето : 19,75 инчи длабок х 40 инчи широк х 16 инчи висок. Висина На Раката : 25.25. Димензии на табелата : 18 инчи длабок x 31,75 инчи широк x 17,75 инчи висок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне