• Свеж
Baretraps женски oakes мокасини

Baretraps женски oakes мокасини

DEN 367.84

Од стока
Во продавницата

Софистицираност и стил се комбинираат за позитивни резултати со мокасини од Окес од Баретрапс. Овие станови за лизгање ќе обезбедат трајна удобност со поддржувач на лакот и флексибилна надворешна плоча. Стилот на лизгање. МПЦ пети со детали за ласерско намалување. Држење на држење+ амортизирана влошка. Текстуриран ѓон. Кожа горен; Човекот направи рамнотежа. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне