• Свеж
Панталони за пижами за машки и големи машки фланели

Панталони за пижами за машки и големи машки фланели

DEN 543.84

Од стока
Во продавницата

Двојно на удобниот памук со овој дво-пакет панталони од пижами од Ханес. Овие класични машки PJ панталони имаат различни обрасци во мека, четкана фланелна завршница. Останете топло и пријатно без разлика дали се одвивате на каучот или само висат низ куќата. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. вклучува 2 панталони за пижами. Повлечен стил. Еластична лента за половината и прилагодливо влечење. Странични џебови. Детали за меки фланели. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Машки две пакувања панталони со фланел пижама од Ханес.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне