• Свеж
Домашни Основи Хромирана Челична Решетка За Садови Со Послужавник

Домашни Основи Хромирана Челична Решетка За Садови Со Послужавник

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Совршена комбинација на елегантна и урбана модерна, оваа решетка за сушење садови нуди посебен изглед, истовремено обезбедувајќи многу простор за сите ваши должности за миење садови. Одликувајќи се со дизајн од нерѓосувачки челик за долготрајна употреба, се одликува со длабоки џебни слотови кои обезбедуваат сигурно држење на негуваната кина и многу повеќе. Наклонетата решетка обезбедува непречен директен проток на вода во садот за сушење капка по капка за ефикасно одводнување. Држачот за прибор за јадење во форма на квадрат е одличен за складирање сребрени садови и прибор. Послужавникот може да се користи одделно од решетката за сервирање на чаршафи, предјадења и десерти. Реквизитите и додатоците не се вклучени. Решетката за садови од 3 парчиња со послужавник нуди простор за одводнување и сушење после миење. Хром-заврши жица решетката. Димензии : 20.25" L x 12.75" W x 5.00 " H. Тежина : 3.80 фунти. Фиока од нерѓосувачки челик. Вклучува слотови за јадења и посебна чаша за сребрени садови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне