• Свеж
Тајни богатства женски и жени плус панталони со манжетни за спиење

Тајни богатства женски и жени плус панталони со манжетни за спиење

DEN 511.68

Од стока
Во продавницата

Добра ноќ свет, здраво пријатно дното на пижамата! Панталоните за спиење на тајните богатства се врвно меки во француската ткаенина од територија. Тие лесно се повлекуваат со еластична половината за да можете да се подготвите за кревет без напор. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 28 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две џебови од предниот цвест. Карактеристики : Еластична половината со влечење; опсежни манжетни; Ткаенина од руно. Панталони со сон за жени од тајни богатства.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне