• Свеж
Исечете го женскиот поло -џемпер со ракави со исечоци

Исечете го женскиот поло -џемпер со ракави со исечоци

DEN 367.68

Од стока
Во продавницата

Неверојатно стилски, неверојатно лесен, Поло-џемпер од лажичка е прекрасен хибрид на класична кошула и ултра-мек џемпер, предвидуваме дека ќе стигнете до оваа сезона. Прекрасен почеток на вашиот OOTD. Исклучиво на. Материјал : 38% акрилик/37% полиестер/22% најлон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Деколте : V-врат со преголема поло јака. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ултра-меко чувство. Поло џемпер за јака за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне