• Свеж
Nitto NT 215 45ZR 87W гума

Nitto NT 215 45ZR 87W гума

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Гума за конкуренција во согласност со ДОТ, NT01 им нуди на возачите одлична стабилност на суви перформанси и ракување. https : // d264zkh2jf9zt2 /1927/_1931.jpg. Трад е дизајниран за употреба на сува конкуренција. Црн страничен allид.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне