• Свеж
Поголеми рецепти за диво говедско месо, необични стапчиња, полу -моистички третмани за кучиња - Оз

Поголеми рецепти за диво говедско месо, необични стапчиња, полу -моистички третмани за кучиња - Оз

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Необичните стапчиња на Вајлд се одличен начин да го одржите вашето домашно милениче среќно. Гледајте, знаеме дека кучињата се семејство и сакаме да го одржите вашето семејство среќно. Нашите необични стапчиња се преполни со вкус и хранливи материи што ви требаат и сакаат на вашето домашно милениче. Направено од висококвалитетно говедско месо, во поголема дива се гордееме со нашите ригорозни стандарди за квалитет, за да бидете сигурни дека нашите необични стапчиња ќе бидат вашето лекување за наградување на вашето куче. Овие долготрајни џвакања не само што го забавуваат вашиот најдобар пријател, туку и преку абразивно џвакање, тие ги одржуваат и забите чисти. Меката текстура на нашите необични третмани е една миленичиња кои сакаат да уживаат, па дури и најсмешните кучиња ќе ја изедат. Ако планирате да го обучувате вашето домашно милениче, нашите третмани се совршена мотивација да ги добиете таму каде што сакате да бидат. Поради начинот на кој се подготвуваат поголеми диви необични стапчиња, постапувањето со овие третмани нема да ги остави рацете мирисајќи на преработена храна за домашни миленици и ќе го остави вашето домашно милениче гладно за повеќе. Необичните стапчиња на Вајлд се одличен начин да го одржите вашето домашно милениче среќно. Гледајте, знаеме дека кучињата се семејство и сакаме да го одржите вашето семејство среќно. Нашите необични стапчиња се преполни со вкус и хранливи материи што ви требаат и сакаат на вашето домашно милениче. Направено од висококвалитетно говедско месо, во поголема дива се гордееме со нашите ригорозни стандарди за квалитет, за да бидете сигурни дека нашите необични стапчиња ќе бидат вашето лекување за наградување на вашето куче. Овие долготрајни џвакања не само што го забавуваат вашиот најдобар пријател, туку и преку абразивно џвакање, тие ги одржуваат и забите чисти. Меката текстура на нашите необични третмани е една миленичиња кои сакаат да уживаат, па дури и најсмешните кучиња ќе ја изедат. Ако планирате да го обучувате вашето домашно милениче, нашите третмани се совршена мотивација да ги добиете таму каде што сакате да бидат. Поради начинот на кој се подготвуваат поголеми диви необични стапчиња, постапувањето со овие третмани нема да ги остави рацете мирисајќи на преработена храна за домашни миленици и ќе го остави вашето домашно милениче гладно за повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне