• Свеж
Петок 13-та машка маичка за минерали за минерали со кратки ракави

Петок 13-та машка маичка за минерали за минерали со кратки ракави

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Backејсон е назад! Вашиот омилен негативец за хорор филм е прикажан на овој кул петок 13-та маица направена во памучна ткаенина за дишење и финиш за минерали инспирирани од гроздобер. Дизајнирано со деколте без ознака за дополнителна удобност, оваа машка кратка ракав за ракави ја карактеризира иконската хокејска маска и е совршена за вашиот стил на одмор за викенд! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Контраст графички принт од предната страна; без ознака за дополнителна удобност. © NLP, сите права се задржани. Машка петок на 13-та графичка маица на asonејсон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне