• Свеж
Бебе Fall Ромпер, Везење Со Букви Со Долги Ракави Едноделно Боди

Бебе Fall Ромпер, Везење Со Букви Со Долги Ракави Едноделно Боди

DEN 206.24

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : . Супер меката ткаенина прави вашето бебе да се чувствува супер удобно. Совршен пролетен есенски ромпер за девојчиња и момчиња. Машинско Перење/Ладна Вода/Закачете Суво. . Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Бела. Стил : Секојдневен, Сладок. Применлив пол : Унисекс. Соодветни сезони : Fall, Пролет. Вклучен Пакет. 1 Х Ромпер. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна памучна мешавина. Супер мека и дише, удобна за носење, безопасна за нежна кожа. Карактеристика : Долг ракав, тркалезен врат, везови со букви, ребрести манжетни, еластични отвори за нозе. Предвремено затворање на дното за лесни промени на пелени. Дизајн : Есенски едноделен ромпер. Шик моделот ќе го направи вашето малечко послатко. Дефинитивно убав подарок за туш за бебиња за новите родители. Натпревар : Секојдневно боди, лесно се совпаѓа со затоплувачи на нозете, капа од грав, влечки, лента за глава, чизми, чевли за креветчиња или чорапи за стилски изглед. Повод : Погоден За секојдневниот живот, домот, расадникот, носењето игри, фотографиите за бебиња, денот на семејството, собирот, празникот, црквата, роденденот, крштевањето итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне