• Свеж
Колиша Менс Зимски Чевли Плишана Постава Топли Чизми Се Лизгаат На Обични Чевли Мажи Лесни Снежни Чизми Удобност Мокасини Кафеава 8

Колиша Менс Зимски Чевли Плишана Постава Топли Чизми Се Лизгаат На Обични Чевли Мажи Лесни Снежни Чизми Удобност Мокасини Кафеава

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Зимски Топли Чевли, Снежни Чизми, Чизми, Зимски Чизми, Лизгање На Чевли, Секојдневни Чевли, Удобни Чевли, Чизми До Глуждот, Мокасини Тип На Шема : Еднобојна, Кадифена Обложена боја : црна, кафеава (По Избор)Големина : САД 6, САД 6.5, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал Од Памучна Крпа Ѓон : Тип На Пвчил : Рамно Прицврстување : Лизгајте На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Среден Врв, Висина На Глуждот : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, работни карактеристики : 1. Топло : Дебела кадифен поставата, топло и меко, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна. 2. Нелизгање : Нашиот ѓон Е пвц нелизгачки ѓон, дизајн против лизгање, зголемување на зафатот за триење на земјата, стабилен при одење.3. Повод : можете да излезете на прошетка со вашето куче, да носите работа, забава,патување, секојдневен живот.4. Убавиот избор како подарок, давајќи им на вашите уморни нозе остатокот што го заслужуваат.Содржина на пакетот : 1 Пар Топли Секојдневни Чевли За Мажи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Кадифен Обложен За Да Се Загрее : Фините меки кадифени ја покриваат внатрешноста на зимските топли чизми кои обезбедуваат доволно температура за да се грижат за вашите стапала и нудат пријатно и тост искуство на вашите нозе. Надворешен Ѓон што не Се Лизга : чизмите за снег имаат одлична отпорност на триење, отпорност на лизгање и отпорност на деформација. Не грижете се за лизгање надолу во влажна состојба, подобро заштитете ги нозете. Дизајн На лизгање : овој пар зимски чевли се дизајнирани со среден и концизен дизајн, усогласени со класичното лизгање, на кое лесно се лизгаат и полетуваат. Идеален За Секоја Активност : совршени зимски топли чевли за разновидна употреба на отворено, како што се одмор, скијање, шетање на кучето, шетање, земање експрес, одмор, риболов, низ куќата, планинарење, кампување, возење итн. Одличен Подарок : внатрешни и надворешни активности во студена зима. Топлите чизми прават одличен подарок за семејството! Погоден за Роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените !.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне