• Свеж
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 431.68

Од стока
Во продавницата

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма. Супер слаби вклопување. Супер слаби отворање на нозете. Среден пораст. 29 "Inseam. Повлечете го стилизирањето на 5 џебови. Повеќе стил, поодржливо. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable- Стил-продавница/7552000.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне