• Свеж
Ксинкингхао Женска Еднобојна Пуловер Резервоар Блузи Лабава Без Ракави V Вратот Обични Маици Блузи За Жени Беж

Ксинкингхао Женска Еднобојна Пуловер Резервоар Блузи Лабава Без Ракави V Вратот Обични Маици Блузи За Жени Беж

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)[Табела За Големина] : големина : С биста : 92см/36.22" должина : 64см/25.20" . Големина : М Биста : 97см/38,19 "Должина : 65,2 см/25,67". Големина : Л Биста : 102см/40.16 "Должина : 66.5 см/26.18". Големина : XL Биста : 107cm/42.13 "Должина : 67.5 cm/26.57". Големина : XXL Биста : 112cm/44.09" Должина : 68.8 cm/27.09 " Женски Еднобоен Покриен Ракав V Вратот Обичен Лабав Елек Маица Со Кратки Ракави Топфеатури : оваа кошула за жени е многу погодна за секоја пригода, особено за состаноци, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патувања, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн. Совршен подарок за Денот На Мајката, Роденден, Карневал, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година итн. Овие се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, тие навистина ќе ги сакаат. Ве молиме погледнете ја големината во производот пред да нарачате за да бидете сигурни дека одговара.Блиско, но удобно вклопување Со лесно движењеженската Маица е едноставна, но покажете го вашиот шарм, ќе ги сакате.Лесно женска симпатична кошула. На пример шорцеви, долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми итн. Таквата убава и грациозна маичка ќе ве направи помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, лето, aut и зима.1 компјутер на врвот questreates Q Еднобојна, Средна Должина, V Вратот,Без Ракави, Жени Врвови. ●Големина на белешка●Горната Големина : S,M,L,XL, XXL.Големината на облеката Е Азиска,големината е на малата страна,ве молиме изберете поголема големина од вашата моментална големина, се препорачува да изберете 1-2 големини поголеми. ①Прилика оваа нова мода блузи лабава фит кошули е одлична за сите прилики, како што се секојдневно носење, датум, работа, одмор, патување, плажа, забава. ①Совпаѓањето е Одлично со Фармерки, Шорцеви, Хеланки или Спортски Панталони. Погоден за носење во пролет, лето и fall. ●Нега На облека Ве Молиме измијте во ладна вода и хемиско чистење, препорачано рачно перење, машинско перење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне