• Свеж
Нанета Нанет Лепоре Лили Сандал

Нанета Нанет Лепоре Лили Сандал

DEN 324.00

Од стока
Во продавницата

Сандалот Лили од Нанет Нанет Лепоре е обликувана нога на Еспадрил. Вграден е екстра флексибилен и многу удобност. Двоен лак горен во руменило, цветна и зелена дланка додава на шармот. Образложена рамна форма Еспадрил. Двоен опсег горен со детали за лак. Ткаенина горната во убави отпечатоци. Флексибилно и удобно стапало. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне