• Свеж
Тапа FSY5613ACL Американски Класичен во. Центриран Тапа За Бања Со Пластичен Скокачки Прозорец, Четкан Месинг

Тапа FSY5613ACL Американски Класичен во. Центриран Тапа За Бања Со Пластичен Скокачки Прозорец, Четкан Месинг

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Оваа славина е совршена за оние кои бараат инспирација од извонредната уметност и архитектура од традиционалната Викторијанска er. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Американската Класична славина за бања со центри од 4 инчи со пластичен скокачки прозорец и нејзината избрана цврста конструкција од месинг и врвна четкана месинг завршница гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Оваа славина сигурно ќе ги персонифицира префинетите вкусови на секој сопственик на куќа со своите кралски квалитети. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Тапа FSY5613 ACL Американски Класичен 4 во. Центрирана Тапа За Бања со Пластичен Скокачки Прозорец, Четкана Месинг Цврста Месинг Конструкција. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. Палубата Монтирање 4 " Центарсет 3-Дупка Инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Влезна Врска. 4-3/16" Расчистување На Изливот. 4" Излив Дофат. Вклучува Појавување На Скокачки Одвод. Рачките На рачката Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница Отпорна На Корозија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне