• Свеж
Елен Бебе Фигурини Торта Топер Занает, Шумски Животни Срна Десктоп Декорација, Симпатична Минијатурни Статуа, Партија Орнаменти За Бебе Туш Роденден Годишнината А

Елен Бебе Фигурини Торта Топер Занает, Шумски Животни Срна Десктоп Декорација, Симпатична Минијатурни Статуа, Партија Орнаменти

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Спецификација : . Материјал : Смола. Големина : . А1, а3 големина На Производот : 7.5*4.5*4.5 см;. А2, а4 големина на производот : 7*4.5*4.5 см;. А5 големина на производот : 7*3,5*4см; а5 големина на производот : 7*3,5*4см;. А6 големина на производот : 7*4*3.5 см; големина на пакување : 8*5*5см; картонско пакување. Опис : . 1.Симпатична сика елен орнаменти, претставувајќи во немирна положба, што значи среќа. 2.Без разлика дали се користи за декорација на маса или биро, декорација на автомобил или саксија, декорација на домот, декорација на оваа торта, декорација на кекс или роденденска торта. 3.Најдобар избор за празнични подароци се украсите За Денот на Вљубените, кои можат да бидат украсени дома или купени како колекција. 4.Малите орнаменти се направени од смола материјали, нетоксични, невкусни, безбедни и еколошки, со детални детали и добро изработени. 5.Комплет елени сика во различни форми, полн со детство и радост. Забелешки : . 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2см, постојат рачни траги во рачно изработени. 2. Поради различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. ви благодариме за разбирањето. Пакетот вклучува : . 1 парче декорација симпатичните мини цртани фигурини се украсени со симулирани статуи изработени од еколошки материјали и материјали од смола. Нема мирис, нетоксичен и безопасен. Новиот дизајн е дизајниран од искусни уметници и занаетчии, а внимателно изработен од искусни експерти, погоден за декорација на домот и канцеларијата. Привлечни детали, реален изглед, атрактивен изглед и бои ќе ве изненадат, фина изработка, извонредност, мала тежина и лесен за носење. Модерна и едноставна декорација на канцелариска работна површина, дом, соба, канцеларија, декорација на шалтер, извонредни подароци, погодни за луѓе од која било возраст, минијатурна декорација на градината. Може да се користи и како декорација на домот на работната површина, декорација на забави, топер за торта, кукла за автомобил, канцелариски украс и така натаму. Совршен за подарок за вашите деца и пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне