• Свеж
Тикв Женски Врвен Пуловер Животински Принт Плус Големина Блузи Кошули За Девојка Сопруга Ќерка Дуксер Удобен Секојдневен Фустан Лабав Кружен Врат Со Долги Ракави

Тикв Женски Врвен Пуловер Животински Принт Плус Големина Блузи Кошули За Девојка Сопруга Ќерка Дуксер Удобен Секојдневен Фустан

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

< Добредојдовте На Тикв Онлајн Мода Тикв Облека Намалена Цена и Дозвола 1.За Тикв : Онлајн Модната Продавница Тикв е основана на 2019 година. тоа секојдневно нови пристигнувања модерна шик трендовски облека + мода. Ние се фокусираме на модната женска облека. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. нашиот бренд кој се фокусира на жени, погоден за женски блузи,маици, јакна, палто ,renнајдобриот Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени. 2. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Функција : Тикв Женски Врвен Пуловер Животински Принт Плус Големина Блузи Кошули За Девојка Сопруга Ќерка Дуксер Удобен Лежерен Фустан Лабав Кружен Врат Со Долги Ракави Црн С 95%Полиестер, 5%Спандекс. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Добри подароци за пријатели, наставници, семејство, Соученици големина На Облека : Ве Молиме Погледнете ја Табелата Со Големини ШТО ВИ ЈА ПРЕДЛАГАМЕ КУПЕТЕ 1~2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Дизајнот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа. Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок. За Лето, Пролет, Fall Зима, Ноќта На Вештерките, Божиќ 5314, Денот На Благодарноста Денот На Наставниците Курбан Бајрам Нова Година Денот На Свети Патрик Велигден Денот На Роденденот На Вашингтон < Големина Детали : Големина : И Големина. : Мали сад т : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 44см/17.32" Должина : 64см/25.20 ""Материјал : " Оваа Облека Е Изработена Од Материјал Погоден за Кожата : 95% Полиестер,5% Спандекс. Дише, Меко и Лесно,Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење. "Дизајн : " Женскиот Врвен Пуловер На Умкв Животински Принт Плус Големина Блузи Кошули За Девојка Сопруга Ќерка Дуксер Удобен Секојдневен Фустан Лабав Кружен Врат Со Долги Ракави Црн С Е Секојдневен Шик И Никогаш Не Е Застарен. "Повод : " Оваа Блузи Кошули Е Погодна За Секојдневен Дневен / Патување/ Дома / Работа/ Канцеларија/ Бизнис/ Улица/ Тренингот /Отворено/Датира, Повик/Партија/Плажа .Одговараат Заumn и Пролет. "Натпревар : " Блузи Кошули Совршен Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. Задолжителни Врвови во Вашата Гардероба. ПОЛИТИКА ЗА ГАРАНЦИЈА ПО ПРОДАЖБАТА : "Подобни За Враќање, Враќање Или Замена.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 3304 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне