• Свеж
Сдјма Бања Килими Поставува Парче, Не Се Лизга Бања Душеци За Бања Кат, Бушава Микрофибер Бања Килими, Абсорбента Бања Душеци Тепих, Бања Тркач Туш Мат Со У Форма Тоа

Сдјма Бања Килими Поставува Парче, Не Се Лизга Бања Душеци За Бања Кат, Бушава Микрофибер Бања Килими, Абсорбента Бања Душеци

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

3-парче Тепих За Бања, Супер Мек Тепих За Када Што не Се Лизга и Абсорбента Подлога за Бања, Тепих За Бања, Кадифен Душек за Бања. Функција : . Количина : 1 парчиња. Материјал : Облека. Боја : Бело, Вино,Каки,Темно Сива, Зелена. Големина на производот : 50х80см/19, 5х31, 2ин, 50х40см/19, 5х15, 6ин, 37х40см/14, 43х15, 6ин. Големина на пакување : 40х25х2см/15, 6х9, 75х0, 78ин. Бруто тежина : 370гр/0,82 фунти Опис : [3-парче тепих за бања] Вклучувајќи 1 мал тепих за бања, 1 Тепих Во Форма На Буквата У и 1 голем тепих за бања. Единствена технологија за заклучување на влакна, се збогува со ужасното. влакна паѓаат! Тој е подебел и подобро структуриран од повеќето други теписи. Погоден за хотели, сауни, тушеви, спортски сали, бањи, спални соби, трпезарии, дневни соби итн. [неповолно дното на лизгање] неповолното дно на лизгање е направено од пвц. Овој вид на нелизгачка подлога е речиси нелизгачки на површината на подот од керамички плочки. Тоа нема да слајд или слајд за да бидете побезбедни и поудобни. За разлика од другите. теписи, гумени влошки лесно се носат и лупат неколку перења. Тепихот е цврст и издржлив. [Удобно и меко] Овие теписи од пената можат да апсорбираат вода и да го одржуваат подот сув, исто како сунѓер за засилување, направен од голем број микрофибер од пената. Секое влакно е околу 1 инч, покомпактно и подебело и може да се распореди заедно. Тепихот е доволно мек. Кога ќе стапнете на него, тоа е како да паѓате во длабок куп пената. [Висока апсорпција на вода] густата шенилна ткаенина со Висок куп помага подот да не капе кога излегувате од кадата, кадата, туш кабината или се подготвувате во мијалникот, што овозможува тепихот брзо и чисто да се исуши. индивидуално место на. тепих на чист, сув, под. Водата под тепихот ќе предизвика да се лизне. Чувајте го дното на тепихот суво. Чистете Во ладна вода Со благ детергент. Доколку е потребно, користете индивидуално не белило и висат . Не избелувајте и не чистете. 10 тестови за миење машини, нашиот тепих во бањата сепак изгледа добро како новиот тепих. Не грижи се дека ќе влакна, тоа е навистина лесно да се справи и. Многу издржлив. Без разлика колку пати ќе се измие и исуши. Содржина На Пакетот : . 1х 3-парче Тепих За бања Издржливи Комплети За Теписи За Бања 3 Парче : комплетот За бања Пауер вклучува 1 мала подлога за капење, 1 тркач за бања, 1 тоалет во форма на буквата у. Нашите килими за бања се изградени од премиум надграден полипропиленски материјал, уникатна техника за заклучување на влакна, ткаени во повеќе стилски бои и дезени за да одговараат на секој декор, што го прави вашиот дом поубав и посладок. Нелизгачки Душеци За Бања За Бања : овој комплет тепих за бања има силна и издржлива подлога TPR што помага да се спречи поместување и лизгање, за разлика од другите брендови каде што гумената подлога има тенденција да се истроши и олупи по голем број washes.Do не ставајте подлога за туширање на влажна површина. Осигурајте се дека подовите се суви под тепихот за да спречите лизгање на килимот. Ултра Абсорбента Подлога За Капење : издржливата полипропиленска ткаенина помага да ги спасите вашите подови од капење вода додека излегувате од бањата, тушот или се подготвувате покрај мијалникот. Килимите за капење ја апсорбираат влагата за брзо сушење на стапалата и ги прават подовите чисти и суви. Душеците за бања со низок профил добро се вклопуваат под вратата, исто така совршени за кучиња. Лесни Душеци За Бања За нега : комплетот тепих за Бања е лесен за чистење. Машинското перење одделно со ладна вода и благ детергент (без хлор или белило) се суши со мала брзина или висат суво. Бојата на подлогата за бања нема да избледи и ќе остане живописна многу години без разлика колку пати ќе се миете и сушите!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне