• Свеж
Ахгли Компанија Внатрешна Правоаголна Традиционална Лумбална Перница За Фрлање, од

Ахгли Компанија Внатрешна Правоаголна Традиционална Лумбална Перница За Фрлање, од

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Ахгли Компанија Традиционална Класична Внатрешна Правоаголна Огнена Тула Црвена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 инчи. Стилска лумбална перница за фрлање со дизајнерски акценти за разубавување на секоја просторија во домот. Оваа дизајнерска лумбална перница за фрлање вклучува вметнување и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот за чистење. Рачно или машинско перење препорачано по потреба. Капакот на перницата со вметнување. Големина : 13х19 инчи. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Пријателски За деца и Миленичиња. Комерцијална И Станбена Употреба; и машина и рачно перење. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне