• Свеж
Кос КФ14К Страна Отпуштање Фитнес Слушалки

Кос КФ14К Страна Отпуштање Фитнес Слушалки

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

На кос КФ14 слушалките за странично отпуштање се дизајнирани специјално за активен животен стил и вежбање. Тие се отпорни на пот и имаат целосно прилагодлива лента за удобност. Кос KPH14 K Страна Отпуштање Фитнес Слушалки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне