• Свеж
Пауерспорт Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет

Пауерспорт Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 2452.96

Од стока
Во продавницата

ПАУЕРСПОРТ Серија Роторите на Сопирачките обезбедуваат супериорни перформанси на сопирање во која било состојба на возење. Совршен за секојдневниот возач или агресивен уличен возач. Подготвен за инсталирање без потребни модификации. Надградете ја вашата безбедност со надградба на сопирачките! Комплетот вклучува 8 Керамички Влошки за Сопирачките и 4 Ротори на Сопирачките за Перформанси. Дупчиња За Подобрување На Залак На Подлогата и Намалување На Растојанието за Запирање. Директно Поставување; Подготвен За Инсталирање; Не Е Потребна Модификација. Црн Цинк Обложен За Заштита Од ' Рѓа На Области Без Триење. Влошките се Тресат За Да Ги Апсорбираат Вибрациите и Да Ја Елиминираат Бучавата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне