• Свеж
Гдфун Бел Дното Панталони Фармерки За Жени Со Среден Струк Широка Нога Тенки Панталони женски фармерки

Гдфун Бел Дното Панталони Фармерки За Жени Со Среден Струк Широка Нога Тенки Панталони женски фармерки

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Големина : С Половината : 67см~73см/26,38"~28,74" Колк : 91см~105см/35,83"~41,34" Должина : 97см/38,19"Големина : М Половината : 72см~78см/28,35"~30,71" Колк : 96см~110см/37,80"~43,31" Должина : 98см/38,58"големина : л половината : 77см~83см/30,31"~32,68" колк : 101см~115см/39,76"~45,28" Должина : 99см/38,98"големина : xl половината : 82см~88см/32,28"~34,65" колк : 106см~120см/41,73"~47,24" должина : 100см/39,37"големина : Ххл половината : 87см~93см/34,25"~36,61" колк : 113см~125см/44,49"~49,21" должина : 101см/39,76"пол : жени,девојка повод : секојдневен, шопинг, патување, уличен пат, слободно Време,Патување, отворено, забава, училиште, домување, кампување, Секој обичен Тип На шема На време : солидна колора порелаксирана верзија на слабото вклопување, овие фармерки со потресен струк со среден струк нудат удобно носење со изработка на тексас со напојување Со највисока еластичност и закрепнување.Стил : Модниот Пакет вклучува : 1 ЕЕЗ Женска боја на панталони : како што покажува сликата Должина На ракавот : Долг Материјал : полиестерска растеглива половината : Секојдневно,Секојдневно, Забавно модерно уништување и дизајни за перење со изработка.Должина на облека : Редовна Текстура : Изработена од мека тексас ткаенина, дури и по повеќекратно носење, овој тексас останува верен на оригиналната форма. Функција : панталони со среден пораст, два функционални џебови напред, тексас фармерки за жени, должина на глуждот, изгледаат тенки,можат многу добро да ја покажат фигурата. €Натпревар : Овие фармерки панталони лесно се комбинираат со сите врвови од модерни до основни Маици и сите обувки од стилски чизми до вашите омилени чевли. Quoscassion : Обични тексас жан панталони погодни за работа, канцеларија, плажа, секојдневна облека, одмор, Секојдневен, Одмор. +Инструкции за перење : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне