• Свеж
Зодани Женски Сјај Блинг Фенси Слајд Рамен Низок Клин Искра Сандали Чевли Сад Големина 4.5-11.5

Зодани Женски Сјај Блинг Фенси Слајд Рамен Низок Клин Искра Сандали Чевли Сад Големина 4.5-11.5

DEN 415.84

Од стока
Во продавницата

Опис : . Тип На Шема : Еднобојна, Лесна, Дише, Кристал. Боја : Црна, Жолта, Сина, Сребрена, Златна, Портокалова (По Избор). Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : СТП. Надворешен материјал : СТП. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Пети : Ѕиркаат Пети. Висина На Цевката : Без Грб. Сезона : Лето. Единствен Занает : Вискозни Чевли. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Влечки (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Уживајте во целодневната удобност без да се загрози стилот на носење влечки. Овие влечки имаат еднобојна боја и отворен прст. Никогаш нема да сакате да ја тргнете оваа класична удобна слајд сандала. Тоа ќе биде совршена основа за вашите омилени обични панталони. Одличен избор за секојдневно, одење, совршен за внатрешна и надворешна употреба. Совршена влечка за секојдневно, плажа и одмор. Сандали, Влечки, Обувки, Мода, Секојдневен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне