• Свеж
иопко зимски палта За жени Зимски Блузи За Жени Топлинска Топлинска Долна Облека Обложена Со Вратот На Екипажот Тенки Врвови Термални Кошули со Долги Ракави женск?

иопко зимски палта За жени Зимски Блузи За Жени Топлинска Топлинска Долна Облека Обложена Со Вратот На Екипажот Тенки Врвови

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : М = = Биста : 78-90см/30,71-35,43 "= = Рамо : 34см/13,39 "= = Ракав : 52см/20,47 "= = Должина : 57см/22,44 " = = Тежина = = Совет : 40-50КГ. Големина : L = = Биста : 82-94cm/32.28-37.01" = = Рамо : 36cm/14.17 "= = Ракав : 54cm/21.26 "= = Должина : 58cm/22.83 " = = Тежина = = Совет : 50-60 KG. Големина : XL = = Биста : 86-98cm/33,86-38,58" = = Рамо : 38cm/14,96 "= = ракав : 56cm/22,05 "= = Должина : 59cm/23,23 " = = Тежина = = Совет : 60-70 KG. Големина : XXL = = Биста : 90-102cm/35.43-40.16" = = Рамо : 40cm/15.75" = = ракав : 58cm/22.83" = = Должина : 60cm/23.62" = = Тежина = = Совет : 70-80 KG Зимски Врвови За Жени Екипажот Вратот Руно Наредени Топлинска Топлинска Долна Облека Тенок Врвови Долг Ракав топлински КОШУЛИКАРАКТЕРИСТИКИ : ● материјал ● полиестер,спандекс,руно. Изработени од супер кожа - ткаенина. Да СЕ ЗАГРЕЕ. совршено За ладно време, удобната облека за истегнување во нормална дебелина е лесно обложена со руно, лесна, но топла, работи одлично за време на вашите зимски активности како сноуборд за дополнителна топлина и топлинска изолација. ●ПОВЕЌЕ БОИ за ВАШАТА УБАВА ГАРДЕРОБА ● Класичната црна термална долна облека мора да биде вашето парче во оваа бела зима, за да се сретнете со различна мода со оваа единствена ставка. ®Високо Флексибилно За Слободно Движење.топлинското долго вклопување на долна облека не обезбедува гроздобер околу линијата на половината или ракавите и ја намалува загубата на топлина, не дозволува иритација на кожата. Жените долго совршено за употреба под свечена или секојдневна облека. ●Прилика} костумот за термичка долна облека е задолжителен основен слој за време на студената зима, без разлика на активност на отворено како трчање ,скијање, качување, лов,кампување, возење велосипед итн. Или во затворен простор како во канцеларија, дома, спиење ,јога, фитнес. Внатрешниот слој топло го прегрна вашето тело.Сезона-Винтергендер-Женоказија-Дневен Материјал-Полиестерстил-Обична Јака - половина Желка должина на Ракавот - Долги Ракави-Тенка Дебелина-Стандардно Како Да се мие - Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате - 1x Термички Врвови. кошули со долги ракави за жени џемпери за жени зимски палта за жени јакни за жени плус големина блузи за жени дуксери за жени графички маици за жени дуксер за жени резервоар за жени кардиган џемпери за жени маици за жени корсет блузи за жени кошули за жени женски врвови дуксер за жени преголеми маици за жени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне