• Свеж
Нерѓосувачки Челик Полиран Со Брусен Раб Жлеб Бенд Направен Во Кина ср94-12.5

Нерѓосувачки Челик Полиран Со Брусен Раб Жлеб Бенд Направен Во Кина ср94-12.5

DEN 604.32

Од стока
Во продавницата

Полиран со Нерѓосувачки Челик со Четкан Раб 8мм Жлебен Бендовој Стручно Дизајниран Накит : Прстените се Произведуваат Со Перцизност во Земјата На Чинамад Од Нерѓосувачки Челик и со Овие Неверојатни Атрибути; Полиран, Гравиран, Нерѓосувачки Челик, Четкан, Жлеб.Листа На Спецификации : Заврши : Полиран Бенд Ширина : 8 мм; Материјал : Основно : Нерѓосувачки Челик; Прстен Одговара : Стандард; Голем : Не; Дебелина : < 2 мм; Точка Тежина У/М : гм; Ширина На Точка : 8 мм; Гравирање : Да; Пакување : Подарок Торбичка; Тип На Производ : Накит; Накит Тип : Прстени; Продадени По Единица : Секој; Пол : Унисекс; Текстура : Жлеб; Материјал : примарна Боја : Бела; Тип На Прстен : Свадбени Ленти; тип на раб : Заоблени; Облик На Прстен : Половина Круг. Нерѓосувачки Челик Полиран w/Четкан Раб 8мм Жлеб Бенд Накит : Прстени Полиран. Гравирање. Нерѓосувачки Челик. Брусен. Жлеб. Заврши : Полиран И Четкан. Бенд Ширина : 8 мм. Материјал : Основно : Нерѓосувачки Челик. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Не. Дебелина : < 2 мм. Точка Тежина У/М : гм. Ширина На Предметот : 8 мм. Гравирање : Да. Пакување : Торбичка За Подароци. Тип На Производ : Накит. Тип На Накит : Прстени. Продадени По Единица : Секој. Пол : Унисекс. Текстура : Жлеб. Материјал : Примарна Боја : Бела. Тип Прстен : Свадба Бендови. Тип На Работ : Заоблени. Облик На Прстен : Половина Круг. Земја на Потекло - КИНА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне