• Свеж
Вивиањо Хд Жени Кратки Панталони Плус Големина Дозвола Женски Лажичка Цврст Врат Без Ракави Обични Копчиња Кратки Комбинезони Ромпери Со Џебови Враќање Кафе

Вивиањо Хд Жени Кратки Панталони Плус Големина Дозвола Женски Лажичка Цврст Врат Без Ракави Обични Копчиња Кратки Комбинезони

DEN 440.00

Од стока
Во продавницата

Женски Лажички Цврст Врат Без Ракави Секојдневни Копчиња Кратки Комбинезони Ромпери Со Џебовикарактеристики : Полиестерски Материјал : Удобно и меко чувство, Лесна И Стилска Карактеристика : Секојдневен краток комбинезон, проѕирно мрежесто деколте, краток ракав/без ракави, завршен рамен раб, основна цврста боја, трендовски и елегантен. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : цврста декорација на бои : Џебови Стил : Секојдневен, Моден, Удобен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизе : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88-100см/34.65-39.37 "Должина : 85см/33.46". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94-106см/37.01-41.73 "Должина : 86см/33.86". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100-112см/39.37-44.09 "Должина : 87см/34.25". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106-118см/41.73-46.46 "Должина : 88см/34.65". Големина : 2xl Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112-124cm/44.09-48.82 "Должина : 89cm/35.04" Жените Кратки Панталони Плус Големина Дозвола Женски Лажичка Цврст Врат Без Ракави Обични Копчиња Краток Комбинезон Ромпери со Џебови Враќање. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Овој стил на дизајн е многу погоден за повеќето типови на тело. Едноставните и дарежливи панталони се погодни за повеќето прилики, што ви овозможува да одговарате без проблеми. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен, но лесен, но не преку.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне