• Свеж
Хуш Кученца Машки Гас Црна Кожа Оксфорд

Хуш Кученца Машки Гас Црна Кожа Оксфорд

DEN 472.00

Од стока
Во продавницата

Мрдни преку тато патики, дедо е тука. Изработени во мазна кожа, нашите Патики со врвки Гас се совршено мешање на машки тении во гроздобер стил и класични оксфорд. Изградени со супер-лесни материјали нула® за дополнителна флексибилност и влечење, овие кожени чевли ќе ги одржуваат вашите стапала удобни во текот на целиот ден. Плус, отстранливото контурирано подножје го олеснува прилагодувањето на нивото на удобност. Останете стилски таму, Грампс • Нула G® : Изграден Со супер-лесни материјали, овој надворешен ѓон ги одржува вашите стапала лесни цел ден• Кожа Со Полно зрно или мазни кожни горни делови за влечење• Отстранлив, контуриран подножје НА ЕВА СО капак со отворена ќелија обезбедуваат дополнително амортизирање под стапалото• лизгањето траеше стробел конструкција за флексибилност и удобност• Обликуваниот нула® лесен надворешен ѓон обезбедува флексибилност И Влечење• Пдак Одобрени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне