• Свеж
Уметност На заштитен знак Весела Девојка Платнена Ѕидна Уметност Од Дадли Харди

Уметност На заштитен знак Весела Девојка Платнена Ѕидна Уметност Од Дадли Харди

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Подготвена за бесрамна презентација" Весела Девојка " тип на уметност на платно. 24 "х 16". Дадли харди уметник. Средна големина. Материјал : УВ обложен, водоотпорен платно и дрвена лента. Необликувана. Правоаголник форма. Современ стил. Вертикален формат. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Спремен за бесење. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува без рамка презентација на готовата слика. Големина : 24 "х 16". Весел девојка платно тип уметност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне