• Свеж
3W 8D 16 H Стандард Олимписки Архитектонски Одделение Пвц Корбел

3W 8D 16 H Стандард Олимписки Архитектонски Одделение Пвц Корбел

DEN 1409.60

Од стока
Во продавницата

Овие корбели се навистина уникатни по дизајн и функција. Првенствено користени во декоративни апликации, пвц корбелите можат да направат драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањата на каминот и многу повеќе. Овој материјал со висока густина е совршен и за надворешни апликации како што се, стреа на покривот, тремови и влезови. Нашите корбели со ниско одржување ќе ви заштедат време и пари во годините што доаѓаат; и никогаш нема да изгние или пукне. Пвц корбели може да се користат и за внатрешни и за надворешни проекти. Издржливите пвц корбели се одлична алтернатива без гниење на дрвените корбели. Тие лесно можат да бидат навртувани, заковани или залепени за силни, безбедни инсталации. Декоративните пвц корбели доаѓаат во различни стилови и големини. Можеме да направиме кој било сопствен производ што работи од фотографија, скица или планови. Рака -, нашите пвц корбели пристигнуваат подготвен и подготвен за сликање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне