• Свеж
Реј-Бан Рб Класичен Авијатичар Очила За Сонце,, Поларизирани

Реј-Бан Рб Класичен Авијатичар Очила За Сонце,, Поларизирани

DEN 303.84

Од стока
Во продавницата

Реј Бан Очила За Сонце. Серија Авијатичар Класичен. Број на серија : РБ3025. Боја код : 00157. Облик : Пилот. Ширина на објективот : 58 мм. Висина На Објективот : 50 мм. Мост На Објективот : 14 мм. Должина На Раката : 135 мм. 100% Ув Заштита. Поларизирани. Рамка Материјал : Метал. Боја На Рамка : Полирано Злато. Тип На Леќи : Поларизирана Кафеава Боја. Стил На Раб : Полн Раб. УПЦ/ЕАН код : 805289346623. Реј Бан Авијатичар Класичен Поларизиран Кафеав Пилот Унисекс Очила ЗА Сонце РБ3025 001/57 58. Пакувањето На производителот Е Вклучено. Големината И Бојата На Пакувањето Може Да Варираат. Очила за сонце. Полиран Злато. Метал. Унисекс, Возрасни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне