• Свеж
Бетмен Дете Момче Качулка Елек, Долги Ракави Графички Маица И Џогер Панталони Облека Во Собата, 3-Парче

Бетмен Дете Момче Качулка Елек, Долги Ракави Графички Маица И Џогер Панталони Облека Во Собата, 3-Парче

DEN 279.68

Од стока
Во продавницата

Вашиот мал борец за криминал ќе го сака овој комплет за координирање на бетмен од 3 парчиња. Првата ставка во овој комплет е водоотпорен најлонски елек со целосен патент СО 3д уши од лилјак на хаубата! Симбол на лилјак лепенка на градите направени со сјајна фолија. Поставете го обложениот елек преку сивиот долг ракав графичка маичка" БЕТМЕН СУПЕРХЕРОЈ". Последната ставка е тужена француска тери џогер пантолона. Оваа спортска панталона има украсни џебови и врвки за влечење. Еластичниот појас и ребрестите манжетни на глуждот обезбедуваат одлично вклопување. Комплет Од 3 Парчиња бетмен : Елек, Маичка и Џогер Водоотпорен Најлонски Елек 3Д Бетмен Ушите Го Тужеа францускиот тери Џогер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне