• Свеж
Лулшоу Божиќни Украси, Декорација Партија Вилушка Постави Шапка Алатка За Складирање Божиќна Торба

Лулшоу Божиќни Украси, Декорација Партија Вилушка Постави Шапка Алатка За Складирање Божиќна Торба

DEN 1199.84

Од стока
Во продавницата

Декорација Партија Нож И Вилушка Торби Шапка Алатка За Чување Божиќна Торбакарактеристика : нова и квалитетна.Количина : 1 ПАРЧИЊА Материјал : Неткаени Ткаенини Големина : 13см*7цмперфектен За Божиќни садови, сребрени садови, држач за прибор за јадење, лесно може да собере нож, вилушка и лажица за десерт во секоја од нив.Направено од одлично издржливо и тешко добро за собирањеможе да стави нож и вилушка, погодни за хотели Или Домаќинство Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. Благодарам! Содржина на пакетот : 1 ПАРЧЕ Торба За Подароци на Дедо Мраз (без малопродажен пакет) Совршени додатоци За забави За роденден, забава во базен, забава во диско, забава за танцување, забава со пижами и Празник, Свадба, Божиќ, Караоке, ДИЏЕЈ, украси За Божиќни забави, материјали за забави За Ноќта на Вештерките, новогодишни забави за забави украси и повеќе замисливи намени. Направете Го Вашиот Божиќ Хармоничен-Работи добро Во божиќната декорација, за подобрување на празничната атмосфера. Совршен за украсување На Вашата Божиќна прослава, идеален за декорација на масата и централен ДЕЛ САМ, за доживотен Божиќен Празник полн со топла атмосфера. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите. Одлични Божиќни украси за украсување забави, одличен подарок за вашите деца. божиќ;за божиќ;божиќ дозвола;божиќ рефус;божиќ светла;божиќ декор;божиќ украси;божиќ подароци;божиќ стринг светлина;божиќ светла затворен;елка;домашен декор;спална соба декор;соба декор;маса декор; партија материјали;партија услуги; партија украси. Најдобра Услуга - нашата примарна цел е да ги задоволиме клиентите; значи, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ги решиме вашите проблеми.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне