• Свеж
Уникатни поволни цени пролетен цут образец микрофибер дувет покритие поставен зелен крал

Уникатни поволни цени пролетен цут образец микрофибер дувет покритие поставен зелен крал

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Оваа пролетна шема на цут, Duvet Cover Cover беше изработен од супер мек квалитетен двојно четкан микрофибер. Трансформирајте ја вашата соба со нашите украсни цветни дизајни. Ве молиме измијте го капакот на Duvet поставен во водата под 30 ° C и сушење на ниска температура за да избегнете контакт или миење со остри предмети. Ве молиме, оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Единствени поволни цени пролетен цут на цут, микрофибер, дувет -покрив, поставен зелен крал 100% полиестер микрофибер. Големина на близнаци - 1 Duvet Cover : 68 "x 90", 1 перници Шамс : 20 "x 26". Целосна големина - 1 Duvet Cover : 80 "x 90", 2 шами за перници : 20 "x 26". Големина на кралицата - 1 Duvet Cover : 90 "x 90", 2 шами за перници : 20 "x 30". Големина на кралот - 1 Duvet Cover : 90 "x 104", 2 шами за перници : 20 "x 36". Перница и вметнување на дувлата не се вклучени. Пролетен цвет. Дизајн на реверзибилна шема. Сокриено затворање на патент. Дизајн на скриени аголни врски. Машината што може да се пее, да се сува суво. Земја на потекло : Увезен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне