• Свеж
Ony bullnose од песок внатре внатре.

Ony bullnose од песок внатре внатре.

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

Идеален избор за вашиот простор, MSI Onyx Crystal 3 in. X 18 in. Porcelain Bullnose плочка има мазна, завршна облога и беж боја за да ви помогне да додадете стил во вашиот декор. Оваа прекрасна плочка е погодна за средни станбени и комерцијални подови, вклучувајќи кујни, сали и коридори. Наменето за двете wallидни употреба, оваа порцеланска плочка се спротивставува на мразот и е маргинално отпорен на лизгање за да одговара на вашите потреби. 15 Лин. ft. 10 парчиња по случај; Тежината на случајот е 15 lb . Одделение 1, прва квалитетна порцеланска плочка за wallид. 3 in. Ширина x 18 in. Должина x 3/8 in. Дебела булноза.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне