• Свеж
Магнетна Нараквица Со Але И An Јазол-Златна Завршница-V18MB23RG

Магнетна Нараквица Со Але И An Јазол-Златна Завршница-V18MB23RG

DEN 160.00

Од стока
Во продавницата

Симбол На Среќа Ширум Светот Јазолот Е Непопустлива Креација Направена Од Две Раце Дизајнирани Да Останат Силни И Цврсти Во Текот На Годините. Носете Ја Таа Енергија На Вашиот Зглоб Со Оваа Алекс И Magn Гроздобер Магнетна Нараквица Со Шеесет И Шест Јазли Изработена Во Златна Завршница На Рафаел. Оваа Нараквица Со Серија Од Шест Јазли На Поврзан Синџир Има Магнетно Затворање, Така Што Лесно Се Вклучува И Исклучува Со Само Една Рака. Инспириран од Интелектуалната Слобода и Неспоредливата Креативност Од 1960-Тите Гроздобер Шеесет И Шест Смело Поттикнува Наследен Ексцентричен Начин на Размислување Чувство и Правење. Тие Се Парчиња Создадени За Да Ја Искористат Културната Моќ На Промените И Можностите На Имагинацијата. Алекс И Magn Јазол Магнетна Нараквица-Златна Завршница-V18 MB23 RG.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне