• Свеж
Е.л. ф. Козметика Аголна Четка За Руменило

Е.л. ф. Козметика Аголна Четка За Руменило

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Коси обликот на аголната четка за руменило нуди прецизна апликација за извајан изглед. Меките густи влакна лесно ги контурираат цртите на лицето. Четка За Таклон Со синтетичка коса може да се користи со влажни или суви производи за да се создаде беспрекорен изглед со ова упатство за студиска четкакористете со крем, течност или руменило во прав, бронзери или хајлајтери за професионален резултат. Нанесете производ на јаболката на образите за рамна боја или во вдлабнатините на образите за контура. Одрекување коси форма четка нуди прецизна апликација за извајаниот изглед. Дизајниран за нанесување крем, течно и руменило во прав, бронзер и хајлајтер. Синтетички, 100% Вегански И Без Суровост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне