• Свеж
Филтер За Масло За Оган Компатибилен Со Пустинска Санка Дукати Скрамблер 2017-

Филтер За Масло За Оган Компатибилен Со Пустинска Санка Дукати Скрамблер 2017-

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Филтрите за Масло За Оган помагаат да се подобри животот на вашите машини и да се даде максимална заштита што ја сакате за вашата машина Компатибилна со минерални и синтетички масла. Премиум синтетички мешавина филтер медиуми. Спин-на филтерот има 17мм отстранување навртка претходно дупчат за безбедносна жица. Претходно Подмачкана заптивка, исто така, 100 проценти истекување тестирано пред пакувањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне