• Свеж
Хадсон Бејби Унисе Бејби Интерлок Памучна Вреќа За Спиење Без Ракави, Животни Од Азбука, 12 Месеци

Хадсон Бејби Унисе Бејби Интерлок Памучна Вреќа За Спиење Без Ракави, Животни Од Азбука, 12 Месеци

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Хадсон бебе безбедно спиење блокирај памук 100% памучни вреќи за спиење се совршено безбедно ќебе за носење за спиење за вашето малечко. Нашата вреќа за спиење е дизајнирана без ракави за да спречи прегревање и има затворање на патент за лесно вклучување и исклучување облекување и ноќни промени на пелени. Нашите вреќи за спиење се направени со висококвалитетен памук за бебето да се чувствува удобно и пријатно. Нашата вреќа за спиење ќе ги замени лабавите ќебиња во креветчето и ќе го одржува вашето малечко пријатно, топло и сигурно во текот на ноќта. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење. Комплетот вклучува две безбедни ќебиња за спиење за носење вреќа за спиење. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне