• Свеж
Кратко графички велосипед на женски Reebok

Кратко графички велосипед на женски Reebok

DEN 218.72

Од стока
Во продавницата

Овие шорцеви за велосипеди Reebok ќе станат ваша нова одење кога ви треба поддршка и удобност за време на возењето велосипед и вежби. Овој краток тренинг е идеален за секоја фитнес активност. Дизајнирано со брза сува ткаенина што ќе ја избрише влагата од вашата кожа. Останете суви и удобни за време на вежбање со голема издржливост и заработете ја дополнителната милја. Погодни за да ве поддржат, овој велосипед кратко нуди компресија што ќе ви ги прегрне нозете и ќе се движи со вас преку тренингот. Високиот половината на половината нуди мазна силуета и обезбедете ја целата контрола на стомакот што ја очекувате од вашите шорцеви за вежбање. Направено со мешавина од ткаенина од полиестер и спандекс што е лесна и мека. Направено од удобна мешавина од полиспан. Полиестер и сапнддекс материјал дизајниран да се движи со вас. . Шорцеви за велосипеди. 7 "inseam. Брза суво ткаенина. Високо раст на половината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне