• Свеж
Активна патничка јакна за жени во Авиа

Активна патничка јакна за жени во Авиа

DEN 560.00

Од стока
Во продавницата

Ажурирајте ја вашата надворешна облека со патнички јакна на Авиа. Дизајнот на телото отпорно на вода и качулка ве одржува покриени и суви за време на влажни временски услови, додека внатрешниот влечење на половината овозможува совршено, прилагодливо вклопување. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. средна тежина; должина над коленото; Опуштено вклопување. Худ. Затворање на поштенски преден дел. Прилагодлива внатрешна влечка на половината. Snap свинско исецка џебови. Бунџискиот кабел на аспираторот и задниот дел од полите. Водоотпорен. UPF 50+ : Оваа јакна нуди вграден UPF за да ви помогне да ве заштити од штетните зраци на Сонцето. Брзо сушење : ткаенината се суши брзо за да ги менувате активностите или да ги спакувате. 70% полиестер/30% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Патнички јакна отпорна на вода од Авиа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне