• Свеж
Roadpro ПРЕДВОДЕНА Дијамантски Објектив 3. Amb Lt Со Chr База Автомобилска Дозвола И Маркер Светлина

Roadpro ПРЕДВОДЕНА Дијамантски Објектив 3. Amb Lt Со Chr База Автомобилска Дозвола И Маркер Светлина

DEN 639.84

Од стока
Во продавницата

Ова 4.75. во х 1.25. во запечатени led светло карактеристики 10 Led Диоди на печатено коло со поликарбонат домување и заменливи леќи за рамномерно дистрибуирање на светлината. Уникатниот крој на иновативната дијамантска леќа ја максимизира сјајноста и нуди најсветла најбезбедна светлина и привлекува помалку струја, така што моќноста може да се користи за други барања на возилото. Тој е оценет за 100 000 часа и е дизајниран за поголема отпорност на удари што резултира со подолг животен век. Основата од нерѓосувачки челик нуди отпорност на корозија и монтажата на завртките 2 заедно со жичаната врска 2 овозможуваат лесна инсталација. Достапно во килибар. Roadpro LED Дијамантски Леќи 3.15 Amb Lt Со Chr База Автомобилска Дозвола И Маркер Светлина 4.75. во x1. 25. Во Запечатени ДИЈАМАНТСКИ Леќи LED Светилка со 6.25. во Нерѓосувачки. 10 Led Диоди На Печатено Коло За ВИСОКА Видливост LED Технологија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне