• Свеж
Хадсон Бебе Момче Памучни Наметки, Китови Сидро, Прееми Новороденче

Хадсон Бебе Момче Памучни Наметки, Китови Сидро, Прееми Новороденче

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Хадсон Бебе Памучните наметки се супер удобни и пријатни и имаат разиграни дезени за слатки соништа. Еластичната лента на дното и вратот на скутот го прават облекувањето и промените на пелените едноставни. Комплетот вклучува координативни наметки. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне