• Свеж
Нулум Марлин Шаг Област Килим

Нулум Марлин Шаг Област Килим

DEN 752.00

Од стока
Во продавницата

Внесете едноставен луксуз во вашиот дом со оваа машина направена бушава килим. Овој килим предизвикува аура слична на бања во секоја просторија низ вашиот дом. Нулум Машински Направен Тепих Или Тркач Од Областа Марлин : машински изработен Во Турција. Направено од 100 проценти полипропилен. Греј. Латекс поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ве молиме имајте предвид дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне